basliklogo
bizkimiz
   

musteriodakli

Detay Arıtma Sistemleri Ltd. Şti., 2004 den beri Arıtma sektöründe faaliyet gösteren üretici firmadır. 

Çevre danışmanlığı, atıksu arıtma ve geri kazanımı, su hazırlama ve şartlandırma, içme ve kullanma suyu arıtma  konularında yurtiçinde ve yurtdışında proje, mühendislik, ekipman  imalatı, danışmanlık, satış, anahtar teslim taahhüt işleri ve satış sonrası hizmetlerle ilgili faaliyet göstermektedir.

Firmamız, sektörde sahip olduğu on yıla yakın deneyimi ve uzman mühendis kadrosu sayesinde, faaliyet alanlarındaki teknolojiyi sürekli takip ederek çevreye uyumlu, sorunsuz, kullanımı kolay  arıtma sistemlerinin  kurulumunu gerçekleştirmektedir. Arıtma Sistemlerinin atölyelerimizde üretilen ekipmanları ile yedeklerinin satışı gerçekleştirilmektedir. Ayrıca su iyileştirme üzerine geliştirdiğimiz ürünlerin satışı, montajı ve satış sonrası tüm hizmetleri verilmektedir. Kurulan sistemlerin sorunsuz çalışmasına yönelik  önleyici faaliyetlerin doğru bir şekilde planlanıp gerçekleştirilmesi, sorun oluşması durumunda da ivedilikle çözümüne yönelik olarak   uzman kadromuzla danışmanlık hizmeti verilmektedir.


Dünyamız, canlıların cansızlarla birlikte oluşturduğu bir eko sistem alanıdır ve bu eko sistem sayesinde  yaşanılabilen bir gezegendir.  Ancak bu sistem zaman zaman bazı olaylardan etkilenmekte ve bozulmalar yaşamaktadır. Eko sistemlerdeki bozulmaların bir kısmı doğal yollarla, bir kısmı da insan etkisiyle oluşmaktadır. Su taşkınları, depremler, erezyon, volkanik hareketler, fırtına, kasırga, kuraklık gibi olaylar sonucu gerçekleşen bozulmalar doğal kaynaklı olanlardır.

Hızlı nüfus artışı, sanayileşme, plansız, doğayı tahrip edici şehirleşme ve yapılaşma ile doğal kaynakların bilinçsiz kullanılması, göçler, su, hava toprak kirliliği, nükleer kazalar ve atıklar, orman tahribatı  gibi olaylar eko sistemlerin bozulmasına yol açan insan kaynaklı faktörlerdir.

Tüm bunlar, dünyamızı ve canlıların yaşamını tehdit etmektedir. Eko sistemlerin insan etkisiyle bozulmasını önlemek için mühendis yaklaşımıyla çözümler üretmek, konuya dikkat çekip farkındalık oluşturmak, çevre bilincinin geliştirilmesine katkıda bulunmak, tüm uygulamalarımızı çevreye sahip çıkıp koruyarak gerçekleştirmek ve bu konuda örnek olmaya çalışmak vizyonumuzdur.

Misyonumuz, vizyonumuzu gerçekleştirmek yolunda, Şirketimizin ana faaliyet konusu olan, “arıtma sistemleri”ni, en verimli, en düşük maliyetli, çevre dostu ve en son teknoloji ile gerçekleştirmektir.

 
BELGELERİMİZ
 
BÜRO TESCİL BELGESİ
ÇEVRE DANIŞMANLIK YETERLİLİK BELGESİ
SUYA MARKA TESCİL BELGESİ

 

 

 

 

 

 

 

 

firmaadres
       
dalga